Akademi Cam Filmi   Cam Filmleri | İletişim
akademi cam filmi

Dekoratif cam filmi, çok daha uygun maliyetlerle camların özel bir işlemden geçmiş gibi kendinden desenli .görünmesini sağlar. Canlı renkleri, görsel effektleri ve grafik desenleriyle işyerlerinin ve evlerin cam yüzeylerine sınırsız dizayn alternatifleri sunmaktadır Ticari mekanlarda, özel alanların oluşmasına ve güvenliğin çoğalmasına imkan vermektedir camları özelleştiren film, kendi isteklerinizi ve görüşlerinizi kullanarak , fonksivonelliği ve esnekliği kapsayan yepyeni bir dünya sunuyor. Bu fılm savesinde istenildiğinde tekrar eski haline dönüştürülebilen tertemiz ve özel işlemden geçirilmiş görünümü olan camlara kavuşun. Tüm pencerelere, kapılara va da oda avıraçlarına renk ve canlılık getirme imkanınız vardır. dekoratif film, değişik renk ve desen çeşitleriyle her türlü zevke hitap eder; bronz, bevaz, sivah, mat, buzlu renkler. Herhangi bir rengi veya tüm renkleri herhangi başka bir rengin üstüne sıçratarak kombine etmek mümkündür.

Belli bir bölgeyi logo yeya imza ile özelleştirebilir ye değişik desenler kullanarak görünümü zenginleştirebilirsiniz; örn.,üstüste bir çok desen kullanarak kendi imzanızı oluşturabilirsiniz. Dekoratif fılm, estetik görünümü yükseltmenin yanında, hayat kurtarıcı özelliliğe sahiptir.

KULLANIM ALANLARI

Vitrinler Koridorlar
Ofis Kapıları
Konferans Odaları
Özel Mekanlar

Cam yüzeylerin şeffaf ve güzel görünümü Koridorları oluşuturur. Kamuya açık olan alanlarda güvenliği yükseltir. Vitrinlerin görünümünü cazip hale getirir Güneş ışığının bol olduğu alanlarda bile ışınlara karşı koruma sağlar.
cam filmi iletişim formu
CAM FİLMLERİ

Bina Cam Filmi

Güneş Kontrol Cam Filmi

Güvenlik Cam Filmi

Dekoratif Cam Filmi

AKADEMİ CAM FİLMİ

Hakkımızda

Referanslar

Resim Galerisi

BİZİ TAKİP EDİN

Facebook

BİZE ULAŞIN

İletişim

Akademi Cam Filmi Reklamcılık ve Organizasyon
Akarsu Cad. No:33/B 4.LEVENT – İSTANBUL

Tel & Faks
0212 268 74 92

Gsm
0532 415 52 66